Hakkımızda

“Astsubay Çalıştayı” öncesi Çalıştay Hazırlık Raporunu akademik sunum halinde düzenlemeyi planlıyoruz. Bu çalışma içinde Akademisyen ile çalışılacak ve bu önemli çalışmayı gerçekleştirmek için aşağıda Temad derneğimize çağrı ve taleplerimizi bildirdik. Meslek içinde kendi tecrübelerimiz ve yıllardır mücadele yaptığımız mesleğimizin itibarlaştırılması ve statüden doğan haklarımızın herkesçe bilinen sorunlarını küçük çalıştay şeklinde masaya yatıracağız. Amacımız, astsubaylar arasında bilgi paylaşımını teşvik etmek, kariyer gelişimimize katkıda bulunmak ve mesleki bağları güçlendirmektir.

Çalıştay hazırlık sunumu projede isimleri yazılı meslektaşlarımız ile birlikte gerçekleşecektir. Bu etkinlik, astsubaylar arasında deneyim ve bilgi paylaşımı için önemli bir platform olacak, astsubayların profesyonel gelişimine önemli bir katkı sağlayacak, yeni bilgiler edinme ve kariyerlerimizi ilerletme fırsatı sunacaktır.

Bu noktada, sizden de Akademik duruşunuz itibari ile sayın Mehmet Ak yönetiminde çalışmalar sonucunda sizlerden görüş ve önerilerinizi bu rapor içinde yer alması bizler için çok önemlidir.

Çalıştay hazırlık raporlamasının ve sunumun akademik dil ile sonuç raporu olarak DERGİPARK da yayınlanmasını hedefliyoruz. Bu küçük çalıştay için profesyonel Akademik bir adım olacaktır.

Astsubaylık mesleğinin gücünü ve dayanışmasını bir kez daha ortaya koymak adına her türlü desteğiniz çok önemlidir. Çalıştayımızın başarısı için büyük katkı sağlayacaktır.

Astsubay Çalıştayının başarısı Temad ile hepimizin başarısı olacaktır. Akademik manadaki bu çalışma geleceğe ışık tutacaktır. Destek talebimizi dikkate alacağınızı umuyor ve sizlere şimdiden teşekkür ediyoruz.

Saygılarımızla,

https://drive.google.com/file/d/1SIpv7JC04zSD9-aNITF5RErvV21Ymz7q/view?usp=drive_link

Çalıştay Hazırlık Çalışma Grubu Koordinatörü

Nevzat YÜKSEL

(Em.) Muhabere Astsubayı

Gsm: 05325981547

Çalıştay Hazırlık Çalışma Grubu

 

(Em.) Hv.K.K. – ALİ SERİN -SOSYOLOG
(Em.) K.K.K – FAHRETTİN BAĞRI-MALİYE
(Em.) JGK – HÜSEYİN KORKMAZ-MALİYE
(Em.) JGK – İSMET ŞEKER-EĞİTİMCİ
((Em.) K.K.K – Hüsamettin DUMAN
(Em.) Dz.K.K – Murat KOSA
(Em.) K.K.K – NEVZAT YÜKSEL -İKMAL UZMANI
(Em.) JGK – SEZGİN YILMAZ- İKTİSAT
(Em.) K.K.K – ŞENER MARANCI-AKADEMİSYEN
(Em.) Dz.K.K.- YALÇIN TUNÇBİLEK-İŞLETME-HUKUK

Başa dön tuşu